قیمت لیزر کل بدن

قیمت لیزر کل بدن

در حال حاضر لیزر بهترین روش درمان برای موهای زائد بە شمار می رود و برای موهای زائد تمام بدن و برای تمام سنین قابل استفاده است و بسیار سریعتر از روش های فیزیکی دیگر قابل انجام است .در این مقاله در خصوص قیمت لیزر کل بدن به شما اطلاعاتی را خواهیم داد.

 

قیمت لیزر کل بدن در کلینیک زیبایی و تخصصی پرشیا :

این هزینه ها نسبی میباشد و هزینه دقیق لیزر موهای زائد به تراکم مو و میزان مو بستگی دارد.

 

صورت کامل :     ۸۰-۱۰۰ هزار تومان

خط بکینی :         ۴۰-۵۰ هزار تومان

خط باسن :         ۲۰-۴۰ هزار تومان

چانه :               ۴۰-۵۰ هزار تومان

کل پا :             ۴۰-۵۰ هزار تومان

پیشانی :            ۴۰-۵۰ هزار تومان

ران پا :         ۲۵۰-۳۵۰ هزار تومان

پشت لب :          ۲۰-۳۰ هزار تومان

ساق پا :        ۱۵۰-۲۰۰ هزار تومان

گونه :            ۴۰-۵۰ هزار تومان

کل دست :     ۳۰۰-۳۵۰ هزار تومان

بغل گوش :        ۴۰ -۵۰ هزار تومان

بازو :             ۱۴۰ -۱۱۲ هزار تومان

گردن :             ۵۰-۸۰ هزار تومان

ساعد :              ۱۰۳-۱۰۴ هزار تومان

زیر بغل :         ۶۰-۸۰ هزار تومان

شکم :               ۶۰ -۸۰ هزار تومان

دور سینه :         ۳۰-۴۰ هزار تومان

پشت گردن :         ۴۰ -۶۰ هزار تومان

قفسه سینه :       ۱۰۰-۱۲۰ هزار تومان

خط ناف :        ۱۰۰-۱۲۰ هزار تومان

بکینی کامل :       ۱۰۰-۱۲۰ هزار تومان

گودی کمر :       ۸۰-۱۰۰ هزار تومان

مچ دست به پایین :     ۴۰-۵۰ هزار تومان

باسن :     ۱۰۰-۱۳۰ هزار تومان

مچ پا به پایین :    ۳۰-۴۰ هزار تومان

پکیج کامل بدن (شامل پاها کامل تا مچ + بکینی کامل + زیر بغل + صورت + دست ها کامل تا مچ)

۷۵۰-۸۰۰ هزار تومان

 

قیمت لیزر کل بدن

 

 

حداقل رساندن قیمت لیزر کل بدن :

 

اندازه بخشی از بدن که لیزر میشود بر قیمت لیزر کل بدن تاثیر می گذارد. مثلا قسمت های کوچکتر مانند صورت ، زیر بغل و … هزینه کمتری نسبت به قسمت های بزرگتر مانند پاها و کمر دارد. در هر صورت اگر شما لیزر موهای زائد را انتخاب کردید برای هر قسمت از بدنتان ، نیاز به ۴ تا ۶ جلسه مراجعه دارید.

یک راه موثر برای به حداکثر رساندن نتایج وحداقل رساندن قیمت لیزر کل بدن این است که  شما هزینه کل تعداد جلسات را در یک جلسه پرداخت کنید زیرا اینگونه به شما تخفیف داده خواهد شد و قیمت لیزر موهای زائد برای شما کمتر می شود.

 

چون که عمل لیزر کل بدن یک عمل انتخابی برای افراد است شرکت های بیمه ، قیمت لیزر کل بدن را در اکثر موارد پوشش نمی دهند. به همین دلیل، بسیاری از بیماران تمایلی به انجام درمان ندارند و اعتقاد دارند که قیمت لیزر کل بدن یک هزینه اضافی است . اگر شما برای برداشتن موهای زائد خود، لیزر موهای زائد را انتخاب کردید، قبل از آن عوامل بالا را در انتخاب خود تاثیر دهید تا بتوانید قیمت لیزر کل بدن را کاهش دهید.

 

چرا قیمت لیزر کل بدن بالاست؟

چون این وسایل، وارداتی هستند و هزینه‌های زیادی برای نگهداری و راه‌اندازی آنها صرف می‌شود و بالتبع قیمت لیزر کل بدن موهای ناخواسته، به خصوص در وسعت زیاد، بالاست. قیمت لیزر کل بدن بسته به عواملی از قبیل وسعت ناحیه ای تحت درمان، نوع لیزر و تعداد جلسات درمانی مورد نیاز برای هر شخص متفاوت است.

 

لیزر موهای زائد صورت و بدن یک روش دائمی و بی خطر برای از بین بردن و رفع موهای زاید بدن و صورت می باشد. لیزر بهترین راه درمان موهای زائد در تمام نواحی بدن و صورت از جمله چانه، پشت لب، گونه، گردن، دست، پا، کمر و … می باشد.

 

قیمت لیزر کل بدن

 

 

قیمت لیزر کل بدن :

روش نور، لیزر فقط ریشه موهای زاید را تحت تاثیر قرار داده و به نواحی مجاور پوست و بافت های عمیقتر بدن صدمه ای را وارد نمی کند و تا کنون عوارضی بجز قرمزی و التهاب چند روزه پوست برای این روش درمانی گزارش نشده است. تعداد جلسات درمانی مورد نیاز برای هر فرد در اولین مراجعه وی به کلینیک مشخص می شود.

 

عوامل موثر بر قیمت لیزر کل بدن :

بخش های مختلف بدن :

یکی از عوامل موثر بر قیمت لیزر موهای زائد وسعت آن بخش از بدن که لیزر میشود ،میباشد. حذف مو از زیر بغل و چانه به طور کلی هزینه های کمتری نسبت به  لیزر مو از کمر و پاها دارد. بر اساس یک قاعده کلی، بخش های بزرگتر هزینه های بیشتری هم دارد.

 

مدت زمان عمل لیزر:

یکی دیگر از عوامل موثر برهزینه لیزر موهای زائد،مدت زمانی است که عمل لیزر طول می کشد. به فرض هزینه ۳۰ دقیقه لیزر ،کمتر از هزینه ۶۰ دقیقه لیزر می باشد. مدت زمان لیزر هم به وسعت آن بخشی از بدن که لیزر میشود و ویژگیهای مو بستگی دارد. برای مثال مدت زمان لیزر برای موهای ضخیم و خشن نسبت به موهای نازک طولانی تر است.

 

قیمت لیزر کل بدن

 

تعداد دفعات عمل لیزر :

یکی دیگر از عوامل موثر بر هزینه لیزر موهای زائد تعداد دفعات مراجعه به کلینیک می باشد. تعداد دفعات عمل، خود به وسعت آن بخشی از بدن که لیزر میشود و ساختار مو بستگی دارد.

افرادی که موهای سست و ضعیف تری دارند به ۴ جلسه یا کمتر از آن نیاز دارند و افرادی که موهای سرسخت تری دارند به ۸ جلسه یا بیشتر از آن نیاز دارند. همانطور که انتظار می رود برای تعداد جلسات بیشتر شما باید هزینه بیشتری هم پرداخت کنید. اما بعضی از کلینیک ها برای تعداد جلسات بیشتر ، تخفیفی برای بیماران قائل می شوند که این باعث می شود هزینه لیزر موهای زائد کمتر شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *