قیمت تنگ کردن واژن

قیمت لیزر کل بدن

قیمت تنگ کردن واژن 

زایمان باعث ایجاد کشیدگی و پاره شدن بافت های واژن می شود. در صورتی که فرد تعداد زایمان  بالا داشته باشد، این حالت بیشتر و آزار دهنده تر می شود.  زیرا بافت واژن بعد از زایمان باز نمی گردد و ضعیف می شود. این ضعیف شدن باعث می شود تا واژن نیاز به تنگ کردن داشته باشه ، و با استفاده از کلینیک پرشیا میتوانید از قیمت تنگ کردن واژن اطلاعات بدست بیاورید.

 

در خانم هایی که بی اختیاری ادرار دارند و یا به دلیل اتفاقات ناگهانی مانند عطسه، خنده، سرفه و یا ورزش از دست دادن ادرار دارند، باید تنگ کردن واژن انجام دهند. استفاده از لیزر و همچنین مناسب بودن قیمت تنگ کردن واژن از بهترین راه درمان این گروه از خانم هاست.

 

یائسگی از مهم ترین دلایلی است که خانم ها بیشتر به متخصص زنان مراجعه می نمایند تا عوارض یاثسگی را درمان نمایند. بیشتر عوارضی که به دلیل رسیدن به سن یائسگی در خانم ها ایجاد می شود به راحتی با انجام لیزر و همین طور با مناسب ترین قیمت تنگ کردن واژن  کاسته و یا از بین خواهد رفت.

 

از جمله مواردی که به راحتی با لیزر قابل درمان است، گشاد شدن واژن است که می توان به راحتی تنگ کردن واژن را با لیزر انجام داد.

 

خشکی واژن و یا اتروفی می تواند باعث ایجاد عوارضی بر سلامت عمومی خانم ها شوداما جای نگرانی نیست چون قیمت تنگ کردن واژن بسیار مناسب است ، همچنین خشکی واژن را می توان با لیزر درمان نمود. از جمله علائم خشکی واژن کاهش درد در مقاربت است .

 

قیمت تنگ کردن واژن

مزایای تنگ کردن واژن :

بهبود وضعیت لگن

افزایش سفتی بافت های واژن

جلوگیری از بی اختیاری ادرار در حین عطسه، سرفه، خنده و یا ورزش

بهبود وضعیت ولوش واژن، خشکی و خارش و علائم شایع آن است.

روش های تنگ کردن واژن:

 

قیمت تنگ کردن واژن

 تنگ گردن واژن با استفاده از نخ:

همان طور که می دانید با استفاده از نخ می توان صورت و بدن را لیفت داد. امروزه با پیشرفت  از تکنولوژی امکان لیفت پرینه با استفاده از نخ نیز ارائه شده است. عمل لیفت با استفاده از نخ های قابل جذب انجام می شوند و روشی ایمن جهت تنگ کردن واژن می باشند.

 

مزایای  تنگ گردن واژن با نخ:

 

در این روش نیازی به بی هوشی کامل نمی باشد.

 

روشی بدون خونریزی می باشد.

 

روشی غیر تهاجمی می باشد.

 

در این روش نخ ها مشخص نمی شوند و ظاهری مطلوب ایجاد می شود.

 

زمان ریکاوری کوتاه و سریع می باشد.

 

این روش باعث بهبود و تقویت عضلات لگن می شود.

 

این روش باعث بهبود وضعیت فیزیکی می شود.

 

این تنگ کردن واژن با استفاده از لیزر مونالیزا.

 

 

قیمت تنگ کردن واژن

 مدت زمان عمل زیبایی واژن :

یکی دیگر از مزیت های جراحی زیبایی واژن مدت زمان عمل است ، این جراحی در مدت زمان بسیار کوتاهی انجام می شود با برخی از روش های عمل زیبایی واژن چند دقیقه به طول می انجامد این در حالی است که برخی از روش های عمل زیبایی واژن ممکن است ۵ الی ۲۰ دقیقه به طول انجامد .

 

قیمت تنگ کردن  واژن :

هزینه لابیاپلاستی (جراحی زیبایی واژن) چقدر است؟

بدون شک از آن جایی که قیمت لابیاپلاستی مثل دیگر عمل‌های زیبایی، یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های خانم‌های محترم است، قیمت تنگ کردن  واژن برای خیلی از مردم مسله مهمی است . با این حال نباید اجازه بدهید که بحث  قیمت تنگ کردن واژن و انتخاب جراح تاثیر بگذارد. خیلی از جراح زنان مشاوره رایگان برای عمل لابیاپلاستی دارند . زمان و هزینه ای برای مشاوره با یک جراح زنان صرف کنید در مقایسه با سرمایه گذاری برای درمان مورد نظرتان اصلا حساب نمی آید .

 

مشاوره :

مشاوره برای اینکه متخصص مناسب را برای عمل تنگ کردن واژن مد نظرتان  بیابید و انتخاب کنید بسیار حیاتی است . مشاوره زمانی است که میتوانید شخصا با جراح زنان وقت بگذارید . و مدارک و آموزش و مهارت را در مورد عمل و قیمت تنگی واژن که میخواهید انجام دهید بررسی کنید . پرسشهای مناسب را رودررو از جراح بپرسید . عکس افرادی را که قبلا همین عمل لابیاپلاستی را انجام داده اند ببینید . و ببینید ایا میتوانید به این جراح برای انجام عمل و قیمت تنگی واژن با لیزر اعتماد کنید یا نه .

 

قیمت تنگ کردن واژن در کیلینیک پرشیا به عوامل مختلفی نظیر جنس نخ های واژینال ، چه تعداد استفاده از نخ های واژینال و بسیاری از عوامل دیگر است که شخص پس از معاینه می تواند ان را بداند ،

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *