قیمت تزریق ژل

قیمت تزریق ژل

قیمت تزریق ژل : ژل چیست :

 

قیمت تزریق ژل :  ژل (فیلرها)،مواد تولید شده بصورت مصنوعی هستند که برای اضافه کردن حجم ، تغییر در حاشیه های صورت و پر کردن چین و چروک ها استفاده می شوند

نواحی معمول که در آنها از تزریق فیلر و ژل استفاده می شود شامل  لب ، گردن ، صورت و دست ها هستند که باعث ایجاد ظاهر پرتر،صاف تر و جوان تر در فرد می شوند.و کیلینیک پرشیا به شماکمک میکند که درباره قیمت تزریق ژل اطلاعاتی بدست سیاورید ، هر چند همه فیلرها به فرم ژل تولید نمی شوند ولی بدلیل اینکه اکثر مردم استفاده از این دسته مواد را بعنوان تزریق ژل می شناسند،در اینجا از این عنوان استفاده می شود.

فیلرها در دسته پرطرفدارترین اعمال زیبایی هستند چرا که نتایج استفاده از آنها فوری مشخص می شود،خطرات کمی دارد و روند نقاهت و بهبودی بسیار سریع است و همین طور قیمت تزریق ژل بسیار مناسب است .

 

قیمت تزریق ژل

 

قیمت تزریق ژل / تزریق ژل در کدام منطقه انجام می گیرد ؟

قیمت تزریق ژل برای پر کردن گودی صورت ، پر کردن شیار بینی و گونه ها ، اطراف لب ، خط خنده و حجیم کردن لب ها و همچنین خط پیشانی و چانه انجام می گیرد و تزریق اسید هیالورونیک در بهبود قوام پوست و پر کردن فرورفتگی های آن موثر است .

چه زمانی استفاده از ژل توصیه می شود :

۱٫ اگر شما چین و چروک عمیق دور چشم ها،ابروها یا دهانتان دارید.
۲. اگر شما تمایل به تغییر در برجستگی وحجم لب تان دارید.
۳٫ اگر شما مایل به جراحی و اعمال تهاجمی برای جوانسازی نبوده یا به‌ دلایلی جراحی در شما مجاز نباشد.
۴٫ برای پرکردن یا کاهش عمق خطوط خنده .

قیمت تزیق ژل  / عوارض تزریق ژل :

ژلها یا فیلرها از ابزارهای مهم مورد استفاده در جراحی زیبایی صورت هستند. از این مواد برای پرکردن قسمتهای مختلف صورت و بدن استفاده می شود. به دلیل اینکه این گونه مواد برای بدن جسم خارجی محسوب می شوند، ممکن است در بدن واکنشهای ناخواسته ای در مقابل آنها ایجاد شود که در زیر به صورت مختصر به آنها می پردازیم وهمچنین راجع به قیمت تزریق ژل  به نحوه درمان آنها اشاره می کنیم.

 

قیمت تزریق ژل

 

عفونت ژل و ایجاد آبسه

جا به جایی ژل

ایجاد ناهمواری در محل تزریق ژل

کبودی و تورم بعد از تزریق

ایجاد غیر قرینگی در لبها یا دیگر نواحی صورت

تورم گذرا در محل تزریق ژل

برجستگی بیش از حد لب یا صورت به دلیل تزریق زیاد

قیمت تزریق ژل  :

قیمت تزریق ژل  استفاده از پر کننده های پوستی و تزریق چربی برای درمان لاغری به صورت وابستگی زیاد به مواد مورد استفاده و جراحی قرار دارد که این خدمات درمانی را به شما ارائه می کنیم :

.برای مثال هزینه و قیمت تزریق چربی و بهای خدمات یک جراح ممکن است به شدت به تجربه وی در ارتباط با این روش درمانی وابسته باشد. به این ترتیب لازم است شما درباره روش درمانی خود بطور دقیق با جراح قبل از شروع درمان صحبت کنید تا بتوانید قیمت تزریق چربی و یا دیگر فیلر ها را برای درمان محاسبه و مشخص نمایید.

قیمت تزریق ژل / تزریق ژل لب :

هر سی سی حدود ۶۵۰۰۰۰تومان است که بستگی به این دارد که لب شما چقدر ژل احتیاج داشته باشد.

قیمت تزریق ژل در طول جلسه اول مشاوره مشخص میشود ، و می توان اطلاعات دقیق درباره قیمت  تزریق چربی و قیمت تزریق ژل و درمان  گونه گذاری را با توجه به اهداف زیبایی و جزئیات درمانی مورد نیاز بیمار دریافت کرد.

قیمت بزرگ کردن لب‌ها با تزریق ژل و چربی بسیار کمتر از هزینه‌ی کاشت پروتز در لب‌ها است. اما در نظر داشته باشید که ژل‌های تزریقی در حدود ۶ ماه ماندگاری دارند و شما باید در هنگام محاسبه‌ی هزینه‌ها این موضوع را هم مدنظر قرار دهید. قیمت تزریق ژل هیالورونیک اسید بسته به میزان ژل تزریقی، در افراد مختلف، متفاوت خواهد بود. برآورد متوسط  قیمت تزریق چربی به لب دشوار است، چرا که مورد هر بیمار با دیگری متفاوت است

 

قیمت تزریق ژل

 

قیمت تزریق ژل :

قیمت تزریق ژل به نوع محصول ژل مورد استفاده و میزان یا تعداد سرنگ های مورد نیاز برای دستیابی به نتایج مطلوب بستگی دارد. بنابراین هزینه و قیمت تزریق ژل برای هر فرد متفاوت خواهد بود. عوامل متعدد بر هزینه تزریق ژل و چربی به لب‌ها تاثیر می‌گذارند.

این عوامل شامل نوع برند ژل انتخاب شده، مقدار ژل تزریق شده، روش مورد استفاده برای این کار و نیز تجربه و تخصص پزشک معالج می‌باشد. توجه داشته باشید قیمت تزریق چربی معمولاً گران‌تر از  قیمت تزریق ژل می‌باشد.

کلینیک پرشیا به سولات شما پاسخ گو است .

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *