قیمت برجسته کردن باسن

قیمت برجسته کردن باسن

تزریق چربی به باسن فقط روشی برای افزایش حجم باسن نیست. این روش موجب لیفت باسن نیز می شود و همچنین ظاهری جوان‌تر به آن می‌دهد. ما در این مقاله اطلاعاتی راجع به برجسته کردن و قیمت برجسته کردن باسن به شما میدهیم .

تزریق چربی به باسن برای بالا کشیدن باسن مناسب است و همچنین برای افراد جوانی که می‌خواهند ظاهری چابک و زیباتر به پروفیل بدن خود بدهند نیز انجام می‌شود.

تزریق چربی باسن را برجسته‌تر می‌سازد. همچنین یک منبع بافتی چربی برای باسن فراهم می‌کند تا باسن در افزایش حجم خود از آن استفاده کند. با توجه به قیمت برجسته کردن باسن شما میتوانید روش دلخواه را انتخواب کنید .

 

قیمت برجسته کردن باسن :

با استفاده از عمل لیپوساکشن روی چند ناحیه از بدن می‌توان به اندازه کافی چربی بدست آورد، طوری که بعد از تصفیه‌ی چربی و کاهش مقداری از حجم آن باز هم مقدار کافی باقی بماند تا به باسن تزریق و شکل و حجم دلخواه شما بدست آید.

فرایند تزریق بسیار با دقت و فقط در نواحی مشخص انجام می‌شود، به طوری که شکل جدید باسن شما صاف است و ظاهری طبیعی خواهد داشت. عروق خونی کوچک به بافت تزریق‌ شده توسعه پیدا می‌کنند و آن را تغذیه می‌کنند، اما این فرایند سه یا چهار روز طول می‌کشد.

در این میان مقداری از چربی تزریق‌شده توسط بدن جذب خواهد شد. بنابراین پزشک نسبت به مقدار چربی که موردنیاز است، حدود ۳۰ درصد بیشتر تزریق می‌کند تا چربی جذب‌شده جبران شود.

 

قیمت برجسته کردن باسن

قیمت برجست کردن باسن / روش‌های بزرگ و برجسته کردن باسن :

از راه های بزرگ شدن باسن می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

جراحی پروتز باسن / قیمت برجسته کردن باسن :

معمولاً عمل جراحی پروتز باسن تحت بیهوشی کلی انجام می‌شود. پزشک بر اساس روش بزرگ کردن باسن و معایناتی که انجام می‌دهد، بهترین نوع بیهوشی را برای برجسته کردن باسن مشخص خواهد کرد.

 

قیمت برجسته کردن باسن / نحوه جاسازی پروتز باسن :

می‌تواند از طریق یکی از سه روش زیر، در ناحیه گلوتئال قرار گیرد:

*تحت عضلانی- زیر عضلات

*درون عضلانی- داخل عضلات

*زیر پوشش وتری- روی عضلات

کمترین میزان عوارض جانبی مربوط به روش درون عضلانی است.

اندازه و شکل پروتز به حالت بدن و نتیجه مورد انتظار شما بستگی دارد.

 

قیمت برجسته کردن باسن

 

قیمت برجسته کردن باسن / ماندگاری نتایج عمل بزرگ کردن باسن چقدر است؟

انتظار می‌رود که نتایج تزریق چربی در باسن و جراحی پروتز باسن بسیار طولانی مدت یا دائمی ‌باشند. البته در مواردی که برای بزرگ کردن و سفت کردن باسن از تکنیک تزریق چربی استفاده می‌شود، ممکن است برای رسیدن به نتایج مورد نظر، نیاز به انجام مجدد تزریق باشد. پروتز‌ باسن نیز ممکن است در آینده نیاز به تغییر یا تعویض داشته باشند.

قیمت برجسته کردن باسن / تزریق چربی روش دیگری برای افزایش سایز باسن:

آمپول بزرگ کننده ران و باسن یکی دیگر از گزینه های مناسب برای افرادیست که می پرسند چگونه باسنی بزرگ داشته باشیم و به دنبال راههایی  برای چاق شدن پایین تنه خود می باشند .

شما به وسیله تزریق چربی در باسن می توانید باسن خود را بزرگ و سفت نمایید .این جراحی ساده تحت بی حسی موضعی انجام می شود .جراح برشی بسیار کوچک در ناحیه شکم یا ران ایجاد می نماید و پس از آن میله کوچکی را درون این برش جاسازی می نماید این میله با انتقال امواج اولتراسوند سبب مایع شدن چربی در این منطقه شده و پس از آن طی فرایند لیپوساکشن چربی مایع شده از شکم یا ران برداشته می شود .چربی آماده سازی شده اکنون از طریق سرنگ بسیار کوچکی به باسن تزریق می شود و باعث حجیم شدن باسن می شود .از تکنیک تزریق چربی به باسن گاها به بالا بردن باسن به روش برزیلی (BBL) نیز یاد می شود .این تکنیک روشی ایمن ، کم تهاجمی و بدون عوارض جانبی فراوان می باشد .

قیمت برجسته کردن باسن :

ورم کردن بعد از تزریق چربی امری شایع است، اما معمولاً بعد از گذشت ۲ تا ۳ هفته از عمل افزایش سایز باسن تورم برطرف می‌شود. شدت تورم در درجه اول به محل تزریق چربی بستگی دارد. توصیه می‌شود در طول سه تا چهار هفته اول بعد از عمل، از نشستن و دراز کشیدن طولانی‌مدت روی ناحیه تحت درمان خودداری کنید؛ شما باید روی پهلوها بخوابید و بر روی یک بالشت با سطح بسیار نرم بنشینید.

به دلیل وجود کمی تورم و کبودی، ممکن است مدتی طول بکشد تا نتایج تزریق چربی آشکار شود. بعد از گذشت دو هفته، تورم و علائم دیگر فروکش می‌کند و بیمار قادر خواهد بود نتایج عمل را مشاهده کند.

بعد از عمل تزریق، معمولاً چربی تزریق‌شده قابل‌لمس است و به مدت یک سال با موفقیت در جای خود باقی می‌ماند. خطر رد کردن چربی تزریق‌شده توسط بدن وجود ندارد زیرا برخلاف جراحی پروتز باسن که یک ماده‌ی خارجی است، چربی که قرار است تزریق شود از بدن خود فرد برداشت می‌شود. همچنین در عمل تزریق چربی، خطرات دیگر مرتبط با پروتز مانند شکستگی و نشت دادن نیز وجود ندارد.

هزینه

بزرگ کردن سینه با تزریق بسیار ارزان‌تر از گزینه‌های جراحی است. بیشتر بستگی به میزان افزایش اندازه مورد نظر دارد. در صورتی که نیاز به افزایش حجم زیادی باشد، زمان‌برتر بوده و در نتیجه گران‌تر خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر از قیمت برجسته کردن باسن با کلینیک تخصصی و زیبایی پرشیا تماس حاصل نمایید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *