زاویه سازی صورت

زاویه سازی صورت

برخی از زنان به دلیل عدم تناسب فک عریض یا مربعی خود با اجزای ظریف‌تر صورتشان، فک کشیده‌تر و باریک‌تر را ترجیح می‌دهند. جراحی زاویه‌ سازی صورت باعث می‌شود که صورت و گردن شما کمی کشیده‌تر به نظر برسد و باعث جوان سازی صورت میشود.

 

اما فک پهن و مربعی اغلب با پهنای استخوان‌های گونه و گستردگی چانه همراه است، از این رو کاهش زاویه فک مربعی به تنهایی ممکن است سبب عدم تعادل صورت گردد.

 

برخی از زنان به غلط گمان می‌کنند که فک مربعی باعث می‌شود صورت آنها کمی مردانه به نظر برسد، اما زنان زیبای بی‌شماری وجود دارد که دارای فک کاملاً ‌زاویه‌دار و مربعی هستند.

 

همچنین بسیاری از مردان جذاب نیز دارای فک زاویه‌دار هستند. منظور از جراحی زاویه سازی صورت، ایجاد تغییراتی در زاویه فک است، به گونه‌ای که فک باریک‌تر و شبیه به حرف V گردد.

 

زاویه سازی صورت

 

 

 

 

زاویه سازی صورت / کلینیک پرشیا :

 

در طول جلسه مشاوره، متخصصین ما در کلینیک زیبایی پرشیا  یک ارزیابی کامل از وضعیت فک بیمار انجام میدهد  و به این ترتیب ساختار کلی صورت بیمار را مورد ارزیابی قرار می دهند. روش های درمان مورد استفاده در این کلینیک برای زاویه سازی صورت برای افراد زیر مناسب است:

 

*افرادی که خط فک مربعی شکل دارند.

*افرادی که فک عریض دارند.

*افرادی که خط فک آن ها زاویه ندارد.

*افرادی که چانه دایره ای، یو شکل  یا نامتناسب دارند.

*افرادی که خط فک آن ها بیش از حد مردانه است.

*افرادی که گونه های فربه دارند.

*افرادی که گونه های آن ها لاغر به نظر می رسد.

*افرادی که به دنبال کاهش سایش غیرارادی دندان های خود به یکدیگر هستند (دندان قروچه).

 

زاویه سازی صورت

 

 

 

روش های زاویه سازی صورت :

 

تزریق بوتاکس در چانه

جراحی زیبایی چانه که در اصطلاح پزشکی به آن ژینوپلاستی یا منتوپلاستی گفته می شود به منظور تغییر شکل در چانه با کوچک کردن چانه(منتوپلاستی) یا بزرگ کردن آن (ژنیوپلاستی)صورت می گیرد.

لیپوساکشن

تزریق ژل

تزریق ژل برای برجسته کردن چانه

تزریق ژل برای ایجاد تغییرات ظاهری در گونه

تزریق چربی و زاویه سازی صورت

 

اگر به دلیل داشتن چانه کوتاه یا فک برجسته و پهن خود، از فرم صورتتان ناراضی هستید، احتمالاً شما هم یکی از طرفداران جراحی زاویه‌ سازی صورت خواهید شد.

 

قبل از اقدام به عمل جراحی کوچک کردن فک خود می‌توانید از طریق مشاوره با متخصصین کلینیک زیبایی پرشیا اطلاعات کاملی را در خصوص مراحل این جراحی کسب کنید. متخصصین ما پس از ارزیابی شرایط و ویژگی‌های فردی شما، روش مناسبی را برای رسیدن به نتیجه دلخواهتان در پیش خواهند گرفت.

 

فوائد و مزایای زاویه سازی صورت :

 

جراحی زاویه سازی صورت می‌تواند عزت نفس افراد را به طور چشمگیری بهبود بخشیده و ظاهر کلی صورت را زیبا و جذاب‌تر سازد. این جراحی سبب تعادل و تناسب بیشتر صورت می‌شود. اگر جراحی زاویه‌ سازی صورت در صورت لزوم همراه با جراحی لیفت صورت و گاهی اوقات جراحی زیبایی بینی انجام شود، می‌تواند نتیجه فوق‌العاده‌ای در بر داشته باشد.

 

زاویه سازی صورت و گونه با ماساژ:

 

زاویه سازی صورت، تاثیر زیادی بر زیبایی دارد. گاهی برایتان اتفاق افتاده است که احساس کنید گونه هایتان چاق شده است؟ احساس کنید صورتتان پف کرده است؟ گاهی فرد به طور کلی چاق است و باید با کم کردن وزن، صورت خود را نیز لاغر کند ولی گاهی دلیل این چاقی صورت بیماری و دلایل دیگر است که با ورزش و تغذیه ی مناسب قابل درمان است.

 

این مهم است که بدانید چیزی در بر روی صورتتان می بینید چربی است یا احتباس آب در زیر پوست؟ احتباس آب در زیر پوست یا همان پف صورت دلایل مختلفی مثل از دست دادن آب و رژیم غذایی خاص و … دارد و معمولا اطراف چشم ایجاد می شود. اگر صورتتان چنین حالتی دارد می توانید اقداماتی را برای از بین بردن مایع مازاد صورت انجام دهید.

 

زاویه سازی صورت

 

 

 

زاویه سازی صورت و فک با تزریق بوتاکس :

 

از این روش برای بزرگ و کوچک کردن فک استفاده می شود، برای کوچک کردن زمانی که بوتاکس در ناحیه های مورد نطر تزریق می گردد باعث ایجاد خط فکی ظریف و زنانه ای می شود.

 

بیمار پس از تزریق بوتاکس می تواند فعالیت های روزمره خود را شروع کند.

 

زوایه سازی صورت و فک با تزریق چربی :

 

تزریق چربی می تواند تاثیر بسزایی در خط فک داشته باشد و سبب متناسب شدن فک با سایر اجزاء صورت شود.

 

چربی مورد نیاز برای تزریق از بدن خود فرد تهیه می شود به همین دلیل هیچ خطر و عارضه ای بیمار را تهدید نمی کند.

 

تزریق چربی در کلینیک به صورت سرپایی انجام می شود.

 

مراقبت های بعد از زاویه سازی صورت چیست؟

 

در صورتی که پزشک دارویی برای تان تجویز کرده است راس ساعت مصرف کنید.

تا دو هفته هنگام خوابیدن و استراحت کردن زیر سر خود دو بالشت قرار دهید.

جهت کاهش تورم و کبود بعد از تزریق از کمپرس یخ استفاده کنید.

زاویه سازی صورت و فک بدون جراحی -تزریق  ژل هیالورنیک :

 

باتزریق ژل هیالورنیک درنواحی مثل زاویه فکی وخطوط فکی میتوان این خطوط رابرجسته کرد ودرقسمت تحتانی صورت برجسته شدن زاویه فکی جذابیت خاصی به کل صورت میبخشدونمای صورت فردرا لاغرواستخوانی میسازد..بیشترافرادبا ایجادزاویه درقسمت فک صورتشان لاغر واستخوانی میشودو به زیبایی هنرپیشگان  جلوه میکند.انجام عمل زاویه دارکردن صورت به طورسزپایی وبابیحسی موضعی درمطب قابل انجام است .کل پروسه بیش ازیکساعت زمان نمیبردوازهمان لحظه فردمیتواند به فعالیت روزانه بازگردد.

 

زاویه سازی صورت

 

 

قیمت زاویه سازی صورت براساس مقدارونوع ژل محاسبه میشود.

 

*عوارض شامل تورم ودردوکبودی مختصردرناحیه تزریق است که باتمهیداتی قابل پیشگیری وکنترل میباشد

 

*کمپرس یخ تادوروزپس ازتزریق

 

*طاقبازخوابیدن تادوهفته

 

*پرهیزازحرکات بدنی متوسط تاشدیدتادوهفته

 

*مصرف آنتی بیوتیک تجویزشده

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *