تنگ کردن واژن

قیمت لیپوماتیک

 

تنگ کردن واژن:

برای شروع، چیزی  که در مورد تنگ کردن واژن باید بدانیم :

این مقاله در مورد واژن تنگ است و زمانی که همه چیز را در مورد تنگ کردن واژن میگوییم ،شگفت زده خواهید شد که شما آنها را نمی دانید.

همیشه در پشت ذهن یک پسر است که یک زن دررختخواب چگونه است، نمی توان تصور کرد اودر ذهن خود یک واژن که فوق العاده تنگ تصور میکند، زنان دارای واژن تنگ می توانند هر چیزی را که می خواهند از مردان بدست آورند.

وفاداری، توجه، امنیت در رختخواب.

زنان با استفاده از محصولاتی مناسب می توانند از راه های تنگ کردن واژن استفاده کنند، تا هرگز با یک زن که دارای واژن تنگ است مقایسه نشوند.

حتی در سال های پیش همواره بین شما و مرد شما ارتباط برقرار می شود وقتی زندگی جنسی شما فعال است. سکس برای برقراری رابطه میان یک مرد و یک زن بسیار مهم است. مهم این است که به هر نحوی که می توانید آن را تقویت کنید، تنگ کردن واژن شما برای شما مفید است.

شما می توانید جراحی سریع یا محصولات طبیعی را برای رسیدن به تنگ کردن واژن انتخاب کنید. جراحی ها بسیار گران هستند و محصولات زیادی وجود دارد ، اما طبیعی و ارزان است ، شما همچنین می توانید در مورد میزان تنگی که می خواهید با محصولات طبیعی که شما می توانید با عمل جراحی انجام دهید، تصمیم گیری کنید. این تصمیم  شماست.

 

تنگ کردن واژن

 

 

 یاد بگیرید که چگونه واژن را تنگ کنید – تأثیرات ناشی از عدم داشتن واژن تنگ

به عنوان زن ، ما نیاز قوی به احساس خوب و اعتماد به نفس در مورد بدن خود داریم.

هنگامی که مهبل (واژن) دیگر، تنگ نباشد ، شما احساس سستی در طول رابطه جنسی ندارید، دادن ارگاسم دیگر دشوار نمیشود، این احساس خوبی را برای شما به ارمغان می آورد و شما در مورد خودتان احساس خوبی خواهید داشت ، این انرژی منفی اغلب از روابط شما پاک می شود و باعث ایجاد مشکلات بین شما و شریک زندگیتان نمیشود.

علاوه بر این، پیری و رشد روده بزرگ می تواند فشار زیادی برای بسیاری از زنان باشد. عدم داشتن واژن تنگ و اثرات حاصل از آن باعث ترس از پیری می شود.

اما هیچ کدام از این اتفاق ها  نمی افتد  شما می توانید یاد بگیرید که چگونه توسط عمل تنگ کردن واژن خودتان را اسوده کنید. درست مثل قبل از اینکه بچه را داشته باشید و زمانی که شما در سن ۲۰ سالگی بودید. شما فقط نیاز به اطلاعات و تمرین درست دارید.

افرادی که زایمان های متعدد و مقاربت های جنسی متعددی داشته ند، دچار گشادی و افتادگی واژن می شوند،و عمل تنگ کردن واژن توصیه میشود،  البته عوامل دیگر نیز در گشاد شدن واژن تاثیر دارند که در ادامه به آن می پردازیم. اغلب افرادی که دچار گشادی واژن می باشند، هنگام برقراری رابطه جنسی با همسرانشان دچار استرس می شوند، زیرا دوست دارند هم خودشان وهم همسرشان از رابطه جنسی لذت کافی داشته باشند. علاوه بر مشکلات جنسی، مشکلاتی از قبیل بی اختیاری در ادرار نیز در فرد ایجاد می شود. امروزه با پیشرفت تکنولوژی، روش های متعددی جهت تنگ کردن واژن ارائه شده اند. در این مقاله توضیحاتی در رابطه با روش های تنگ کردن واژن اراعه میشود.

 

تنگ کردن واژن

 

 

 

روش های تنگ کردن واژن:

۱٫ تنگ گردن واژن با استفاده از نخ:

 

همان طور که می دانید با استفاده از نخ می توان صورت و بدن را لیفت داد. امروزه با پیشرفت  از تکنولوژی امکان لیفت پرینه با استفاده از نخ نیز ارائه شده است. عمل لیفت با استفاده از نخ های قابل جذب انجام می شوند و روشی ایمن جهت تنگ کردن واژن می باشند.

مزایای  تنگ گردن واژن با نخ:

 

در این روش نیازی به بی هوشی کامل نمی باشد.

روشی بدون خونریزی می باشد.

روشی غیر تهاجمی می باشد.

در این روش نخ ها مشخص نمی شوند و ظاهری مطلوب ایجاد می شود.

زمان ریکاوری کوتاه و سریع می باشد.

این روش باعث بهبود و تقویت عضلات لگن می شود.

این روش باعث بهبود وضعیت فیزیکی می شود.

این تنگ کردن واژن با استفاده از لیزر مونالیزا.

روش باعث بهبود وضعیت طبی می شود.

 

تنگ کردن واژن

 

 

 

 

تنگ کردن واژن با استفاده از لیزر:

 

تنگ کردن واژن ، روشی بسیار نوین و جدید می باشد و تا حدود بسیار زیادی می توان با استفاده از چند جلسه لیزر مونالیزا، گشادی واژن را رفع نمود و به وضعیت قبلی باز گرداند. استفاده از لیزر مونالیزا برای افرادی که به دلیل گشادی واژن دچار نشت ادرار شده اند، بسیار مفید می باشد. استفاد از لیزر مونالیزا عارضه ای را در بر ندارد و بسیار ایمن می باشد و به بافت های زیرین آسیبی وارد نمی کند. بعد از اولین جلسه می توانید نتیجه را مشاهده نمایید. ماندگاری این روش بسیار بالا می باشد اما نیاز به تکرار چند جلسه دارد. به طور معمول هر دو ماه نیاز به انجام لیزر می باشد. که البته بسته به نظر پزشک دارد.

 

مزایای تنگ کردن واژن با لیزر مونالیزا:

 

ایجاد شرایط غشای مخاط به شکل طبیعی.

کلاژن های جدید تولید می شود.

هزینه بسیار کم نسبت به جراحی.

بدون درد و خونریزی.

بدون نیاز به بی هوشی کامل.

مشاهده تغییرات بلافاصله بعد از لیزر.

سرپایی بودن آن و در این روش نیاز به بستری شدن نمی باشد.

عوارض  تنگ کردن واژن:

 

جراحی زیبایی تنگ کردن واژن ، دارای عوارض است ، توصیه میشود که عمل  تنگ کردن واژن حتما نزد پزشکی انجام دهند که علاوه بر تخصص و تبحر در خصوص جراحی زیبایی واژن در این زمینه هنر و خلاقیت ویژه ای داشته باشد چون واژن بانوان بسیار حساس و ظریف می باشد بنابراین برش های جراحی زیبایی واژن باید با دقت خاصی برش داده شود تا به بخش های عصبی این ناحیه آسیبی وارد نشود .ا گر جراح زیبایی زنان تخصص و تبحری مربوط به تنگ کردن واژن نداشته باشد به بخش های واژینال آسیب وارد می شود و این امر سبب کاهش میل جنسی در بانوان می شود .

 

تنگ کردن واژن

 

 

اقدامات و مراقبت های قبل و بعد از جراحی تنگ کردن واژن:

 

ه مدت ۶ الی ۸ هفته بعد از جراحی پرینورافی باید از نزدیکی خودداری شود.

قبل از انجام جراحی تنگ کردن واژن  یک سری آزمایشات وپاپ اسمیر باید انجام شود.

قبل از جراحی اگر فردی دچار عفونت های قارچی و باکتریایی واژن می باشد، حتما ابتدا باید درمان شود تا از احتمال ایجاد عفونت زخم بعد از جراحی پیشگیری شود .

افرادی که سیستم ایمنی ضعیف دارند نمی توانند جراحی پرینورافی را انجام دهند.

افرادی که بارار می باشند و یا قصد بارداری دارند نیز نمی توانند جراحی تنگ کردن واژن را انجالم دهند.

اگر فردی دچار حساسیت و یا بیماری خاصی می باشد باید قبل از جراحی پزشک خود را مطلع سازد.

 

در نهایت عمل تنگ کردن واژن برای بانوانی که حس مسکنند به این عمل احتیاج دارند پیشنهاد میشود که به کلینیک پرشیا مراجعه نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *